Office Rumble

iOS için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.1 MB
  • Version 1.13
  • Dil İngilizce
  • Firma PNIXGAMES
Eğlenceli bir oyun ile boş zamanlarınızı en renkli şekilde değerlendirmek ve eğlencenin tadını çıkarmak ister misiniz? Eğer evet diyor iseniz Office Rumble oyunu ile eğlence siz oyun severleri bekliyor. Hemen indir butonuna basarak eğlenmeye başlayabilirs

Eğlenceli bir oyun ile boş zamanlarınızı en renkli şekilde değerlendirmek ve eğlencenin tadını çıkarmak ister misiniz? Eğer evet diyor iseniz Office Rumble oyunu ile eğlence siz oyun severleri bekliyor. Hemen indir butonuna basarak eğlenmeye başlayabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza cihazınız ve oyun arasında hiç bir uyum sorunu yaşamadan yükleyebileceğiniz Office Rumble oyunu, son derece kolay şekilde kontrol edilebilen bir menü kullanılarak tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde de size karmaşık menülerde boğulmak yerine sadece oyunun keyfini çıkarmak kalıyor.

Görsel olarak şık bir tasarıma sahip olan oyunda kullanılan mükemmel efektler, göz alıcı grafikler ve eşsiz animasyonlar ile tasarlanmış olan ara yüz, oyuna tam bir görsel şölen havası vermektedir. Oyundaki amacınız, sizinle aynı ofiste çalışan birbirinden gıcık ve kötü niyetli iş arkadaşlarınız ile yumruk yumruğa mücadele edecek ve herkese en güçlünün kim olduğunu göstereceksiniz. Haydi hemen indir butonun basın ve oyunu ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza yükleyerek onların karşısına dikilin.

Office Rumble indir
DİĞER SÜRÜMLER